ŞEHİT BAYRAM ÇİÇEK VE 120YAŞINDAKİ BABA ANNESİYLE BİRLİKTE TOPRAĞA VERİLDİ

12 Eylül 2018 1.189 views 0

3 Ağustos’ta zırhlı aracın geçişi sırasında meydana gelen patlamada yaralanan ve tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (GATA) dün Şehit düşen Özel Hareket Polisi Bayram Çiçek’in Türk bayrağına sarılı naaşı, Hava Kuvvetlerine ait Uçakla Kahramanmaraş Havaalanına getirildi.

Karayoluyla Afşin  Devlet Hastanesine getirilen Şehit Baba annesinin Naaşınıda Ayrı Ambulansa Alarak Ailesiyle ve sevenleriyle vedalaşmak ve helalaşmak üzere Baba ocağına getirildi.

Cenaze törenine şehidin babası Mehmet ve annesi Şemsi Çiçek ile Adalet Bakan Yardımcısı Hilmi Bilgin, Vali Vahdettin Özkan, AK Parti milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Er koç, Garnizon Komutan Tankçı Albay Adnan Köşker, Özel Harekat Daire Başkanı Selami Türker, Güvenlik Daire Başkanı Cüneyt Ünal ve İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ve vatandaşlar katıldı.

Şehit Bayram Çiçek Defnedildikten sonra Şehit Babası Mehmet Çiçek;e Sarılı geldiği Türk Bayrağını ve Cumhurbaşkanlığından Verilen Şehitlik Beratı Adalet Bakan Yardımcısı Hilmi Bilgin Tarafından Takdim edildi.

????????????????????????????????????

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ