Afşin Lisesi Mezunları 16Haziran 2018 Cumartesi Günü Mezun Olan Tüm Öğrenciler Buluşuyor

16 Mayıs 2018 2.907 views 0

 

Afşin Lisesi (Eski İsmi) Afşin Eshabı Kehf Anadolu  Lisesi Olan Okulun günümüze Kadar mezun olan tüm öğrenciler Afşin Eshabı Kehf Anadolu lisesinde Buluşacak.

Okul Müdürü Güllü Dağlıcırık ve Okul idarecilerinin hazırladığı Programa Tüm Afşin lisesinden Günümüze kadar mezun olan öğrenciler gerek yurt dışında görevde olan, gerek yurt içinde görevde bulunan mezun arkadaşların bu programa davetlidir dedi. Okul Müdürü, Dağlıcırık Yaklaşık 40 yıldır Okulumuz Öğrenci yetiştirmiştir, Şuan Kimi Öğretmen, Kimi Patron, Kimi Mühendis, Kimisi Doktor, Kimisi Yönetici Bölümü her ne olursa Olsun Bu okuldan mezun olan biri olarak uzun yıllardır Arkadaşlarını göremeyen mezunlarımızın hasret gidermesi için bu programı gerçekleştirdik dedi.

1.si Ni Düzenlediğimiz Tüm mezunlar buluşuyor Programımız inşallah geleneksel hale gelir her yıl burada hasret giderilir dedi. Okul Müdürü Dağlıcırık Programa katılacak mezunların bizlere daha önceden bilgilendirdiği takdirde Okulumuz Arşivinde bulunan Resminin Hediye Edilmesini sağlayacağız dedi

İrtibat Teli fonu ; Afşin Lisesi Mezunu Basın Birliği Yöneticisi  Cuma Ayar 0541 484 61 86=  0542 484 6186

Vatsap Hattı Memet Kılınç 0505 629 5012

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ